ROZVRH

PODROBNĚJI V REZERVAČNÍM SYSTÉMU

PŘÍPADNĚ NA TELEFONNÍM ČÍSLE:  +420 608 493 622

Provedením rezervace souhlasíte s našimi Podmínkami účasti. Věnujte, prosím, 

pozornost především těmto záležitostem:


  • Rezervaci můžete provést (či zrušit) maximálně 24 hodin před začátkem vybrané lekce.
  • Maximální počet účastníků na lekci Fitness je 3. Obsazenost každé lekce (i jiné typy cvičení než Fitness) je viditelná po rozkliknutí odkazu na rezervace. Pokud se lekce z jakéhokoliv důvodu nekoná, bude o tom rezervovaný zájemce informován.
  • Pokud jsou na danou lekci ještě volná místa, je možné se dorezervovat i méně než 24 hodin před jejím začátkem telefonicky na čísle +420 608 493 622. V tom případě se však zvyšuje cena za lekci o 15 Kč oproti její standardní ceně (neplatí samozřejmě pro držitele permanentek).
  • Pokud budete chtít zrušit svou rezervaci méně jak 24 hodin před začátkem lekce (telefonicky či mailem), budeme nuceni vám účtovat stornopoplatek ve výši 100% ceny lekce. Platí to i v případě, kdy se na lekci zarezervujete, účast nezrušíte, ale na lekci se nedostavíte. Držitelům permanentek bude automaticky stržena jedna lekce.
  • Fitness trénink: Pokud chcete mít svůj čas tréninku jistý, pravidlo 24h pro rezervaci platí i zde. Můžete přijít i bez rezervace (ve vypsaných dobách), v tom případě se ale zvyšuje cena za trénink/konzultaci též o 15 Kč oproti její standardní ceně (neplatí při permanentce). Pokud na rezervovanou lekci bez předešlé omluvy (alespoň 2 h před začátkem tréninku a to telefonicky) nedorazíte, cvičební hodina se vám při příští návštěvě odečte z permanentky, jako byste na tréninku byli přítomni. Stejně to platí i pro držitele platného voucheru.
  • 25 minutový vstup do fitness s trenérem obsahuje intenzivní tréning a je nutné se před samotným tréninkem samostatně rozcvičit. Vstup do fitness zóny máte k dispozici 5 až 10 minut před začátkem lekce, abyste to v pohodě stihli :-) .
  • Cenově výhodnější permanentky na 10 a 20 vstupů a roční předplatné ve fitnes,s jsou k dispozici pro jednotlivé typy lekcí a nelze je zaměňovat (například s lekcemi baletu atp).  Permanentky lze objednat mailem, telefonicky, přes formulář pod Ceníkem nebo přímo u lektora. Bližší info a ceny viz ceník a podmínky účasti (článek V - Permanentky). Vlastnictví permanentka neznamená automatické zařazení na lekci - nutno se vždy standardně zarezervovat!