O nás

Jsme zastánci zdravého pohybu. Snažíme se vyhýbat tendenčním a sezónním "objevům" ve světě fitness. Vsázíme na individuální přístup. Nenajdete u nás žádné zbrklé trenéry a instruktory. Všichni jsme v oboru dlouhá léta a mnozí se sportem zabývají na profesionální úrovni. 

Zásadní je pro nás stav Vašeho těla. Zjistíme (i za pomoci speciálního měřícího zařízení) maximální množství informací o vašem těle a společně vybudujeme systém, který můžete udržet dlouhodobě. 

Běžné lekce u nás netrvají déle než půl hodiny. Jsou velice intenzívní a cíleně míří na komplexní rozvoj těla. Již během prvních tří týdnů pocítíte výrazný posun ve Vaší fyzické kondici. Nakonec stále platí "Ve zdravém těle zdravý duch". 

Sami si stanovíte cíle. Pokud Vás bolí záda, lze se soustředit na svalové skupiny, které tento problém způsobují, zmobilizujeme a zpevníme je. Pokud potřebujete shodit kilogramy, zapojíme maximálně celé tělo atd.

Nezničíme Vás. Právě ona půlhodinka je doba, kdy je tělo schopno intenzivně pracovat a Vy jste ochotni to vydržet :-) . Sami uvidíte.


               ANALÝZA TĚLESNÝCH HODNOT

Abychom dokázali zvolit ten nejlepší tréninkový plán a abyste i Vy věděli, jak na tom Vaše tělo skutečně je, používáme kvalitní analyzátor tělesné konstituce společnosti TANITA. Toto zařízení dokáže rychle zjistit celou řadu hodnot, jako například viscerální tuk, podíl svalové hmoty, množství vody v těle a nebo Váš metabolický věk. To je věk tělesné schránky nezávisle na kalendáři. 

Pokud máme naměřené hodnoty, můžeme s nimi pracovat. Po nějaké době provedeme opakované měření a zjišťujeme, kam se hodnoty (díky cvičení) posouvají. 

Myslíme, že by každý měl znát tyto hodnoty. Mnoho závažných onemocnění lze včas odvrátit.

          TRÉNINK S PROFESIONÁLEM

Cvičte u nás podle moderních principů! Tzn. že cvičíme výhradně pod vedením odborníka! Redukční a kondiční lekce nezabere tolik času jako klasické fitness cvičení, jelikož jeden trénink trvá 25minut. Za tu dobu lze při intenzivním tréninku spálit v průměru až 850kcal! Procvičí se vždy celé tělo.


               INDIVIDUÁLNÍ PLÁN

Na základě hodnot, které naměří speciální diagnostický přístroj a na základě konzultace s trenérem, Vám bude navržen ideální postup k dosažení Vámi stanoveného cíle. Může to být zpevnění postavy, nárůst svalové hmoty, spálení tuků nebo formování postavy. 

              VÝŽIVOVÉ PORADENSTVÍ

Ke správnému a zdravému životnímu stylu patří i správná strava. Rozhodně se nejedná o diety. Na základě aktuálního zdravotního stavu a tělesné konstituce Vám "ušijeme na míru" takové potraviny, aby se Vaše cíle přibližovaly rychleji a měli jste ze sebe dobrý pocit.


KURZ EFEKTIVNÍ DOMÁCÍ CVIČENÍ K RYCHLÉMU HUBNUTÍ A

FORMOVÁNÍ POSTAVY

Kurz je zaměřen především pro ty z vás, kteří z různých důvodů osobních či časových nemohou pravidelně navštěvovat fitness centra. Na kurzu se naučíte, jak správně a nejefektivněji doma cvičit, nejlepší lehce zvladatelné cviky, aby šla váha rychle dolů, dále se naučíte, jak a kdy provádět pravidelný strečink a také hlavní základy vhodného redukčního stravování, které je 70% úspěchu hezké a štíhlé postavy.


Vybavení našeho sálu je nesmírně univerzální. Od klasických baletních tyčí, přes TRX pásy, činky, lavice a další pomůcky, až po posilovací věž. 

Zázemí poskytuje šatnu, tři převlékací kabiny se sprchou, WC s umývárnou, ale i přebalovací pult pro nejmenší cvičence ...