KURZY

PŘIHLÁŠKY JE MOŽNO POSÍLAT JIŽ NYNÍ NA EMAIL: FITNESSBUBENSKA17@POST.CZ, TERMÍN OTEVŘENÍ KURŮ JE OD 2.1.2020

Rezervovat můžete DOLE POD INFORMACEMI .


SEBEOBRANA

BOJÍTE SE JÍT PO SETMĚNÍ SAMA VEN? PO ABSOLVOVÁNÍ NAŠEHO DESETITÝDENNÍHO KURZU, POD VEDENÍM CERTIFIKOVANÉHO TRENÉRA, UŽ VÁM BUDE ŠUMA FUK V KOLIK HODIN SE BUDETE NAVRACET DOMŮ!

CENA: 1.990,- Kč / celý kurz

Délka kurzu: 10 týdnů|Délka lekce: 60 minut|Kapacita: min.4, max. 8 osob|Termín: středa odpoledne

Na tomto kurzu Vás naučíme, jakým způsobem předejdete nebezpečným situacím nebo násilí a pokud již není vyhnutí konfliktu, naučíme Vás, jak protivníka rychle, efektivně a důrazně zpacifikovat pomocí jednoduchých technik.

Každá z lekcí je rozdělena do tří částí, prvních 20 minut každé lekce se budeme věnovat kondičnímu rozehřátí, v dalších 20 minutách probereme psychologii jednotlivých konfliktových situací a ve třetí části si procvičíte chvaty, hmaty, údery a páky, pomocí kterých se vymaníte agresorovi, případně ho zneškodníte.

Kurz je vhodný pro každou osobu starší 18 let, A TO PRO MUŽE, ŽENY, NEBO I PÁRY

ZDRAVÁ ZÁDA

BOLÍ VÁS ZÁDA TŘEBA ZE SEDAVÉHO ZAMESTNÁNÍ? BOLEST SE STÁLE NAVRACÍ I KDYŽ SE SNAŽÍTE REHABILITOVAT? MY VÁM OD BOLESTI DEFINITIVNĚ POMŮŽEME!

NÁŠ DESETITÝDENNÍ KURZ SE ZAMĚŘENÍM NA SNÍŽENÍ VNIKLÝCH BOLESTÍ A TAKÉ NA PREVENCI BOLESTI ZAD, POD VEDENÍM CERTIFIKOVANÉHO TRENÉRA, JE PRO VÁS TO SPRÁVNÉ ŘEŠENÍ.

CENA: 1.990,- Kč / celý kurz

Délka kurzu: 10 týdnů|Délka lekce: 50 minut|Kapacita: min.3, max. 6 osob|Termín: středa odpoledne

Bolest zad je celosvětový problém týkající se až 70 % lidí napříč generacemi, přičemž příčin bolesti zad může být celá řada (např. sedavé zaměstnání, špatné pohybové návyky a jiné).

Cílem kurzu je nejen snížení již vzniklých bolestí, ale i prevence bolesti zad. Konkrétně se zaměříme na správné držení těla, aktivaci a posílení zádových svalů a protažení zkrácených svalů.

Jednotlivé lekce jsou vždy rozděleny na dvě části, protahovací část a posilovací část. První část je zaměřena na důkladné protažení zádových svalů a jejich úponů, ve druhé části se již provádí jednoduché, ale velmi účinné posilovací cviky.

Kurz je určen pro všechny osoby, jakéhokoliv věku a kondice.

PROBLÉMOVÉ PARTIE

CO NAPLAT. VŠICHNI STÁRNEME A S VĚKEM TAKÉ ROSTEME "DO ŠÍŘKY". NÁŠ DESETITÝDENNÍ KURZ VÁM POMŮŽE ZBAVIT SE TĚCH "PROBLÉMOVÝCH PARTIÍ". ZLEPŠÍ SE VÁM FYZICKÁ I PSYCHICKÁ KONDICE!

CENA: 1.990,- Kč / celý kurz

Délka kurzu: 10 týdnů|Délka lekce: 50 minut|Kapacita: min.3, max. 6 osob|Termín: středa odpoledne

Na tomto kurzu se zaměříme na zeštíhlení, tvarování a zpevnění partií těla, na kterých se nejčastěji ukládají tuky, a to na boky, břicho, hýždě a stehna.

Cvičení je intenzivní, nicméně přizpůsobené tak, aby ho zvládli všichni bez rozdílu. Zacvičíte si zejména s využitím váhy vlastního těla doplněné o jednoduché fitness pomůcky (např. malé jednoruční činky, gumičky, kotníkové závaží a jiné).

Po deseti týdnech zaznamenáte nejen viditelné výsledky na vaší postavě, ale také budete schopni správně a efektivně provádět cviky bez pomoci trenéra.

Kurz je vhodný pro všechny věkové kategorie, začátečníky i mírně pokročilé.

CENA ZAHRNUJE

kurzovné po dobu 10 týdnů (1 lekce za týden)|redukční jídelníček na 1 týden|měření tělesných hodnot před první lekcí a po ukončení celého kurzu|permanentku do fitness zóny bez trenéra na 3 měsíce.


KONTAKTNÍ FORMULÁŘ - PŘIHLÁŠKA